Štokholm 2021

Švédsko, Štokholm

Štokholm 2021

  Švédsko, Štokholm
Pôvodná cena
710 EUR/os

Cena
643 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 219 722
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
rychly popis

Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky

Štokholm

doprava

letecká

program

1. deň – prílet do Štokholmu v dopoludňajších hodinách, ubytovanie, popoludní presun na ostrov Lovön, návšteva nádherného paláca Drottningholm s priľahlými záhradami. Palác je zapísaný na zozname UNESCO, je rezidenciou švédskej kráľovskej rodiny a je označovaný ako Versailles severu. Večer návrat do hotela.

2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností mesta: radnica postavená z 8 miliónov červených tehál, v Modrej sále sa každoročne koná slávnostná večera pri príležitosti udeľovania Nobelovej ceny, návšteva krásneho zachovalého centra mesta na dvoch ostrovoch – Riddarholmen a Gamla Stan (Staré mesto): Veľké námestie Stortorget – najstaršie námestie v meste, Kráľovský palác, Parlament, Nobelovo múzeum , najstarší a najznámejší kostol v Gamla Stan - Storkyrkan. Večer návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun na ostrov Djurgarden – Vikingské múzeum, múzeum Nordiska museet Skansen – fascinujúce múzeum pod holým nebom, ktoré zachytáva architektúru a spôsob života v celom Švédsku v rôznych historických obdobiach, Vasa múzeum – hlavným exponátom je loď Vasa, ktorá stroskotala hneď pri prvej plavbe v r. 1628 a bola vytiahnutá o 333 rokov neskôr aj s vybavením. Zakončenie dňa pri štadióne Ericsson Globe jedinečnou vyhliadkovou jazdou na SkyView. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, individuálne voľno, prípadne návšteva koncertnej haly, kde sa každoročne udeľujú Nobelove ceny. Odlet zo Štokholmu.

typ stravy

raňajky

dni

4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Základná cena zahŕňa

  • 3x ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Štokholm - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os.
  • Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, služba COVID garancia storna (doplnkovú službu je možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS na celkovú cenu zájazdu ) 2,50 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 1120 SEK/105 EUR/os. (platba na mieste v miestnej mene).
  • Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 135 EUR/3 noci.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Turancar, IČ: 22679057. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Štokholm

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 219 722
Dnes 8–16 h

Nezáväzná objednávka

Štokholm 2021
  Švédsko, Štokholm

Pôvodná cena
710 EUR/os

Cena
643 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 219 722

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
663,05 €

Poistenie

príplatok za cestovné poistenie Komfort (povinný) - osoba
2
11,60 €
príplatok za cestovné poistenie Plus - osoba
0
14,80 €
príplatok za Covid garancia storna (doplňková služba k poistenie) - osoba
0
10,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €