Termín:
5. 9. – 12. 9. 2019
Počet dní:
8 (št – št)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
575  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis lokality

Na úpätí východných svahov ostrova leží letovisko Skala Panagia, ktorého pobrežie v tvare podkovy lemuje jemný zlatistý piesok. Nádhernú prírodnú scenériu dotvárajú vždy zelené hory s typickými gréckymi osadami. Dostatok voľnosti na pláži, reštaurácie, taverny, obchodíky so suvenírmi, discoklub sľubujú naozaj nezabudnuteľnú dovolenku.

Info

Villa Smaro sa nachádza v letovisku Skala Panagia len niekoľko krokov od krásnej pláže. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy. Naši klienti sú ubytovaní v bočnej budove v štúdiách so spoločnou terasou. Okrem ubytovania je v malej záhrade k dispozícií aj bazén s ležadlami. Vzdialenosti pláž 80 m centrum 50 m nákupné možnosti 100 m letisko 20 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové štúdiá, možnosť jednej prístelky TV, WiFi (zdarma) klimatizácia (zdarma) trezor (zdarma) kuchynský kút s chladničkou vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy spoločná terasa Vybavenie ubytovacieho zariadenia: bazén s ležadlami a slnečníkmi (zdarma)

Stravovanie

raňajky formou bufetových stolov (za príplatok) polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov (za príplatok) all inclusive (okrem využívania bazéna, ležadiel a slnečníkov v hoteli Princess Golden Beach) stravovanie sa poskytuje v hoteli Princess Golden Beach**** (50 m)

Pláž

piesočnatá s jemným zlatistým pieskom ležadlá a slnečníky (za poplatok) sprcha reštaurácia ihriská na plážový volejbal

Šport a zábava

paragliding vodné bicykle vodné skútre jazda na nafukovacom banáne ťahanom motorovým člnom vodné lyže požičovňa windsurfov, škola potápania požičovňa motorových člnov, kanoe basketbalové ihrisko požičovňa motoriek a malých automobilov

Doprava

letecky z Bratislavy do Kavaly trvanie letu 1 hod. 40 min transfer cca 1 hod. 20 min (vrátane trajektu) možnosť kombinovanej dopravy (03.06.)**

Mienka CK

Ubytovanie v štúdiách a vlastný bazén vily je doplnený o stravovanie vo vedľajšom štvorhviezdičkovom hoteli. Na výber sú raňajky, polpenzia alebo dokonca all inclusive stravovanie. Pomer ceny a kvality je výborný.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

Letecká: 7 x ubytovanie s raňajkami letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, trajekt vrátane transferu): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (29 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba cenu detskej letenky 179 € a povinné príplatky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fifo, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Thassos
  • Miesto podľa CK: Skala Panagia
Informácie o zľavách

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií


Štúdiá Villa Smaro ***

Číslo zájazdu: 791605
Grécko, Thassos, Makryammos