Sun Siyam Iru Veli

  Maledivy, Dhaalu Atol

Sun Siyam Iru Veli

    Maledivy, Dhaalu Atol
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

Popis hotelu Sun Siyam Iru Veli ***** 5*

Popis: rezort zo siete Sun Siyam bol otvorený v r. 2018. Nachádza sa na ostrove Aluvifushi, ktorý patrí k atolu Nilandhe. Transfer hydroplánom trvá cca 40 minút.

Vybavenie: 24-hodinová recepcia, služba concierge, butik, 4 reštaurácie, 3 bary, Turtle kids Club pre 3-12 ročné deti, fitness, spa, potápačské centrum, ponuka výletov. Wi-fi pripojenie zdarma.

Pláž: okolo celého rezortu sa rozprestiera krásna pláž s jemným bielym pieskom, plážový servis k dispozícii zdarma.

Zábava a šport: fitness centrum, tenis, nemotorizované a motorizované vodné športy, potápačské centrum s certifikátom SSI, rôzne exkurzie (výlet na lodi s rybárčením, pozorovanie delfínov, výlet na 20 min. vzdialený ostrov s BIO farmou + zdravý obed z produktov, ktoré využíva aj hotel), SPA centrum s ponukou masáží, hydroterapie a rôznych procedúr, Pool Parties, DJs,

Stravovanie: all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Aqua Orange (raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, medzinárodná a maldivská kuchyňa, tematické večere), Grouper Grill (obedy a večere, rezervácia vopred, grilované špeciality z mäsa a čerstvých rýb a morských plodov), Roma (večere, rezervácia vopred, stredomorská kuchyňa), Chemistry (bar na pláži, pri bazéne, nealko/alko nápoje, káva, koktejly), Fresh Water (pri bazéne, ponuka drinkov, ľahkých obedov a snackov), Wine Cellar (večera za doplatok, vínna pivnička, rezervácia vopred) a „Destination Dinning“ – možnosť usporiadania pikniku alebo romantickej večere na pláži, pri lagúne či vo vlastnej vile. Pre všetkých hostí ubytovaných v izbách s privátnym bazénom možnosť užiť si tzv. „floating breakfast“ – raňajky servírované v plávajúcom koši vo vlastnom bazéne.

Vybavenie izieb: TV, minibar, set na prípravu kávy a čaju, trezor, žehlička so žehliacou doskou, klimatizácia, ventilátor. Wifi pripojenie je k dispozícii zadarmo. Základným typom ubytovania je Beach Suite With Pool, za doplatok možné ubytovanie v ďalších 4 typoch viliek alebo Water Villas.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
  • 7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
  • transfer letisko - hotel - letisko
  • asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR cestovné poistenie fakultatívne výlety
Poznámka

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba a cestovné poistenie.Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.Pri hoteli Kuredu Island, Meeru Island a Sun Siyam Olhuveli je dieťa do 15 rokov. Pri hoteli Cocoon Maldives je dieťa do 16 rokov.Pri hoteli Cinnamon Dhonveli a Lily Beach je dieťa do 6 rokov. Pri hoteli Oblu Select at Sangeli a Varu by Atmosphere je dieťa do 5 rokov.Pri hoteli Constance Moofushi je dieťa do 7 rokov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dhaalu Atol
  • Miesto podľa CK: Dhaalu Atol

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 386
Dnes 8–14.30 h

Maledivy

Od 1. 5. 2017 bol zavedený odletový poplatok vo výške 25 USD. Od poplatku sú oslobodené osoby s diplomatickou imunitou a tí tranzitní cestujúci, ktorých číslo letu na prílete a odlete je rovnaké. Poplatok sa tiež netýka osôb, ktoré si letenky s dátumom odletu po 1. 5. 2017 zakúpili pred 1. 2. 2017. Zodpovednosť za výber poplatku nesú letecké spoločnosti.

Nezáväzná objednávka

Sun Siyam Iru Veli
    Maledivy, Dhaalu Atol

Cena
5 698 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 386

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
5 698,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
2 099,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
93,42 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
64,44 €