THE ADDRESS DUBAI MARINA

  Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai, Dubai Marina

THE ADDRESS DUBAI MARINA

    Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai, Dubai Marina
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

hotel priamo spojený s nákupným centrom Dubai Marina Mall a zároveň len pár minút pešej chôdze od pláže (cca 5 min.). Mnohé obľúbené atrakcie sú vzdialené len pár km, napríklad The Wlak at JBR len necelý 1 kilometer, Mall of Emirates 7,5 km a veža Burj Al Arab 8,5 km. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené cca 29 km.

Vybavenie

24-hodinová recepcia, služba concierge, bankomat, zmenáreň, obchody, kaderníctvo/kozmetika, fitness a wellness centrum, herňa pre deti, detský klub Qix Club, opatrovanie detí, izbová služba. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Pláž

piesočnatá verejná pláž Marina Beach je vzdialená cca 5 minút chôdze.

Zábava a šport

45 m dlhý vonkajší bazén, detský bazén, fitness centrum, wellness centrum s 12 miestnosťami, ponuka masáží.

Stravovanie

v hoteli sú k dispozícii tieto reštaurácie a bary: Mazina (medzinárodná kuchyňa, hlavná reštaurácia), Kambaa (Lounge bar, sendviče, ponuka kávy a čajov), Nezesaussi Grill (Sport Bar), Le Kong and The Wane (pri bazéne).

Vybavenie izieb

štandardná izba Deluxe Room ponúka 40 m2 a štandardné vybavenie ako WiFi, TV, set na prípravu kávy a čaju, Nespresso kávovar, minibar a maximálne obsadenie izby dvomi dospelými osobami a jedným dieťaťom do 12 rokov. Ďalej hotel ponúka izbu typu Grand Marina View (51 m2) a max. obsadenosťou 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov a ďalšie typy suites.

Poznámka

každý hosť ubytovaný v emirátoch Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah je povinný zaplatiť pobytovú taxu „Tourism Dirham“. Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Suma závisí od kategórie ubytovania (Dubaj: 3* hotel 10 AED/izba/noc, 4* hotel 15 AED/izba/noc, 5* hotel 20 AED/izba/noc, Abu Dhabi 10 AED/izba/noc, Ras Al Khaimah 15 AED/izba/noc).

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Dubai, Dubai Marina
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 905 516
Dnes 8–16 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

THE ADDRESS DUBAI MARINA
    Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai, Dubai Marina

Cena
2 678 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 905 516

Zájazd

osoba do 99 rokov na pevnom lôžku
2
2 678,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
54,88 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
33,28 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €