Termín:
1. 9. – 12. 9. 2017
Počet dní:
12 (pi – ut)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Košice
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 30 kmNajbližšie mesto (km): Kyrenia (9 km) Typ pláže: Piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 2 km

Popis

Príjemný štvohviezdičkový hotelový komplex dobrej kvality odporúčame pre všetky vekové kategórie, páry, rodiny s deťmi. Hotel poskytuje ubytovanie s polpenziou a zabezpečuje kyvadlovú dopravu do centra Kyrenie a na pláž. WiFi je v lobby bez poplatku.

Poloha

Hotel sa nachádza približne 9 km od centra letoviska Kyrenia s historickým opevnením a menším prístavom a 30 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan.

Vybavenie izieb

Štandardné hotelové izby o rozlohe 25m? sú vybavené balkónom/terasou, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom a trezorom za poplatok, minibarom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom. Villa STD izby majú veľkosť 17m?.

Pláž

Verejná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 2 km od hotela, kde hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne bez poplatku, na pláži za poplatok.

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu je k dispozícii aj  á la carte reštaurácia (za poplatok), snack bar, lobby bar otvorený 24h, par pri bazéne.

Pre deti

Slúži im samostatný bazén, ihrisko, animácie, mini disco, mini reštaurácia, mini klub.

Šport a zábava

Bez poplatku možno využiť posilňovňu denné a večerné animácie v letných mesiacoch, šípky, stolný tenis, basketbal, mini futbal, tenis. Za poplatok sú vodné športy na pláži, biliard, osvetlenie a vybavenie tenisu, požičovňa vozidiel.

Wellness

Za poplatok sú masáže a kaderníctvo.

Koncept

Hotel poskytuje ubytovanie s polpenziou, ktoré zahŕňa raňajky a večere vo forme bufetových stolov bez nápojov. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Orex Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Kyrenia
  • Miesto podľa CK: Kyrenia

THE OLIVE TREE HOTEL ****

Číslo zájazdu: 474972
Cyprus, Kyrenia