Termín:
23. 10. – 30. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
1 868  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Hotel Ritz-Carlton Abu Dhabi inšpirovaný renesančnou architektúrou je obkolpený nádhernými upravenými záhradami a má vlastnú súkromnú pláž s výhľadom na Grand Canal. 

Poloha

Ostrov Yas s množstvom atrakcií sa nachádza 20 minút autom od hotela. Veľká Mešita šejka Zayeda je vzdialená 5 minút chôdze od hotela. 

Pláž

Sukromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. S výhľadom na náprotivnú stranu kanála. Ležadlá, alnečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytovanie

Všetky izby typu Deluxe sú navrhbuté tak, aby mali priamy výhľad na bazén, do záhrady aleb na Grand Canal. Sú moderne zariadené a veľmi priestranné.  Každá izba má kúpeľňu, LCD TV, kávovar, minibar, trezor, balkón so sedením. K vile patrí terasa a priestranná obývacia izba s jedálenským kútom. Pre náročnejších klientov sú k dispozícií suity a vily.

Stravovanie

Raňajky alebo polpenzia. 

Pre deti

Destký klub Ritz (4-12 rokov), postieľky zdarma na vyžiadanie, stoličky v reštaurácií, opatrovateľská služba za poplatok.

Reštaurácie

Li Jiang (johoázijská), The Forge (steak house), Mijana (libanonská), Giornotte (stredomorská), Al Fresco, Alba, Sorso bar, kaviareň Dolce.

Poznámka

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu – poplatok
je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je
kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne • 7 x ubytovanie
  s raňajkami • transfery letisko - hotel - letisko • služby delegáta
  CK
   

Základná cena nezahŕňa

  servisné poplatky 330 EUR • miestna taxa sa platí po
  príchode na recepcii • Gala večer  31.12.2018 (cena bude publikovaná dodatočne) • izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za
  doplatok
  • doplatok za polpenziu 390 EUR/dospelá osoba, 200 EUR/dieťa 6 - 12 rokov
   

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Abu Dhabi
 • Miesto podľa CK: Abu Dhabi
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

The Ritz Carlton Abu Dhabi Grand Canal *****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.


The Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal *****

Číslo zájazdu: 779265
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi