Termín:
23. 10. – 30. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
3 668  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Hotel St. Regis Saadiyat Island je kombináciou elegancie a tradícií. Patrí medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely na svete. Stojí v chránenej prírodnej oblasti. Je vhodný na dovolenku pre rodiny s deťmi a golfistov.

Poloha

Hotel St. Regis Saadiyat Island je situovaný na súkromnej pláži s bielym pieskom a s pozvoľným vstupom do mora, v chránenej prírodnej oblasti - na ostrove Saadiyat. V blízkosti je známe 18-jamkové golfové ihrisko Saadiyat Beach Golf Course. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 160 km, medzinárodné letisko v Abu Dhabí sa nachádza vo vzdialenosti 15 km. Yas Island s najväčšou atrakciou zábavným parkom Ferrari World je vzdialený približne 15 km. Centrum mesta s mnohými nákupnými možnosťami je dostupné cca 10-minútovou jazdou autom. Neďaleko hotela sú tiež Manarat Al Saadiyat, Art & Exhibition Center a Louvre Abu Dhabi. Z hotela premáva zdarma shuttle bus do nákupného centra Yas Mall.

Pláž

Nádherná dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytovanie

Svoju dovolenku v Abu Dhabi strávite v hoteli St. Regis Saadiyat Island v luxusne zariadených izbách so súkromnou terasou typu Superior s výhľadom na Arabský záliv. Izby majú kúpeľňu, sušič vlasov, LCD TV, telefón, minibar (za poplatok), trezor. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Každá izba má vlastného butlera. Pre náročnejších klientov sú vhodné Superior suity.

Stravovanie

Raňajky. Za doplatok polpenzia.

Vybavenie a služby hotela

Hotel St. Regis Saadiyat Island postavený v štýle stredomorskej architektúry ponúka hosťom niekoľko reštaurácií a barov, business centrum, konferenčné miestnosti. Wi-Fi pripojenie je v spoločných priestoroch zdarma. Hotel má niekoľko vonkajších bazénov – dva rodinné, jeden bazén pre dospelých a plavecký bazén, a jeden vnútorný bazén. Hostia môžu využiť dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitnes centrum (aj fitnes len pre ženy), spinningové štúdio a atletický klub. Joga za poplatok. Iridium Spa ponúka množstvo procedúr, sauny, parné miestnosti, oddychové miestnosti aj masážne miestnosti pre páry. Masáže a procedúry sú za poplatok. 

Pre deti

St. Regis Saadiyat Island má pre deti pripravený detský klub Pieskový hrad, vonkajší detský bazén, lezeckú stenu. V hoteli sa konajú rôzne animácie a hry, maľovanie na tvár, detská diskotéka. K dispozícii sú detské postieľky a stoličky, v reštaurácii sa podáva detské menu. Opatrovateľská služba je za poplatok.

Reštaurácie

7 reštaurácií a barov. Reštaurácia Oléa podáva jedlá stredomorskej kuchyne, 55&5th Gril ponúka grilované špeciality. Ázijské jedlo nájdu hostia v reštaurácii Sontaya. Široký výber cukroviniek a čokolády ponúka Sucré Patisserie. Z baru Manhattan Lounge je nádherný výhľad na more. 

Poznámka

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu – poplatok
je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je
kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.
 

Izby

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne • 7 x ubytovanie
  s raňajkami • transfery letisko - hotel - letisko • služby delegáta
  CK
   

Základná cena nezahŕňa

  servisné poplatky 330 EUR • miestna taxa sa platí po
  príchode na recepcii • Gala večer 31.12.2018 510 EUR/dospelá osoba, 175
  EUR/dieťa 6 - 12 rokov • izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za
  doplatok
  • doplatok za polpenziu 390 EUR/dospelá osoba, 210 EUR/dieťa 6 - 12 rokov • doplatok za plnú penziu 650 EUR/dospelá osoba, 350 EUR/dieťa 6 - 12 rokov

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Abu Dhabi
 • Miesto podľa CK: Abu Dhabi
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

St. Regis Saadiyat Island Abu Dhabi *****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.