TIROL

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Montesover, Val di Fiemme / Obereggen

TIROL

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Montesover, Val di Fiemme / Obereggen
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

hotel s dlhou rodinnou tradíciou postavený v charakteristickom horskom štýle. Jeho poloha umožňuje navštíviť rôzne zjazdovky. Súčasťou hotelu je wellness centrum. Zastávka skibusu je 50 m od hotela.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby a dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami. dvojlôžkové izby, SPR+WC, fén, telefón, TV/SAT, trezor, balkón s výhľadom na hory. dvojlôžkové izby s 1 -2 prístelkami, SPR+WC, fén, telefón, TV/SAT, trezor, balkón s výhľadom na hory.

Postieľka

nie je k dispozícii. Vzhľadom k veľmi malému priestoru si nemôžete priviesť ani vlastnú, deti musia spať na lôžku s rodičmi.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere servírované, 3-chodové, výber z menu, šalátový bufet. Večera pri sviečkach 1x týždenne.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, spoločenská miestnosť s TV, lyžiareň. WELLNESS: fínska sauna, turecký kúpeľ, vírivka, vonkajšia vírivka. Za poplatok solárium. Vstup do wellness je povolený len osobám od 16 rokov.

Parkování

veľké parkovisko pri hoteli.

Vzdialenosť od centra

500 m.

Zviera

nie je povolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 20 km Cavalese - Alpe Cermis. Vzdialenosť od bežkárskych tratí: 35 km běžecká stopa Marcialonga. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarska škola: 20 km. Požičovňa lyží: 20 km. Úschovňa lyží: v hoteli alebo na trase Alpe Cermis, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • Cena za osobu zahŕňa: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness pre osoby od 16 rokov.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,50 €/ osoba od 14 rokov/ noc.
Nepovinné príplatky v mieste pobytu: solárium 13 €/ vstup.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Miesto podľa CK: Montesover

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 140
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

TIROL
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Montesover, Val di Fiemme / Obereggen

Cena
385 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 140

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
385,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €