TOURING

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo

TOURING

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komfortný hotel v klasickom horskom štýle s prekrásnym výhľadom na hory Brenta. Nachádza sa v centre mesta neďaleko zjazdovky.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, Wi-fi.

Postieľka

na vyžiadanie pre deiťa do 3 rokov, za 15 €/deň.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, internetový kútik, salón s TV, herňa, fitness, slenčná terasa, lyžiareň. Wellness: bazén, turecké kúpele, sauna, Kneippova cesta, hydromasážne sprchy, vírivka (všetko za 35 €/týždeň).

Parkování

pri hoteli, garáž za 12 €/deň.

Vzdialenosť od centra

v centre.

Zviera

povolené (na vyžiadanie).

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 300 m. Vzdialenosť od bežeckých tratí: Vzdialenosť od skibusu: v hoteli (na vyžiadanie). Lyžiarske školy: Požičovňa lyží: v hoteli. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • Silvestrovská večera 60 €/osoba.
Pobytová taxa
  • 1,5 €/osoba od 14 roko/noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Madonna di Campiglio
  • Miesto podľa CK: Madonna di Campiglio

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 335 959
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

TOURING
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio, Madonna di Campiglio / Pinzolo

Cena
1 354 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 335 959

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 354,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €