Termín:
22. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
10 (ut – št)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Tsokkos Gardens Hotel sa nachádza v letovisku Protaras na Cypre. Nachádza na idylickom kopci, odkiaľ máte možnosť si vychutnať nádherný výhľad. Je to ideálne miesto pre vychutnávanie si pokojných chvíľ, ďaleko od mestského zhonu. Len kúsok od hotela sa nachádza nádherná piesočná pláž zátoky Marita Bay.
Vzdialený od letiska LCA cca 63 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok.
Všetky izby sú vybavené: klimatizácia, kúrenie, satelitná TV, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, mini chladnička, mini bar, zariadenie na čaj a kávu, upratovacie služby a zariadený balkón.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, 2 výťahy, opatrovanie detí na požiadanie (je potrebné oznámiť 24 hodín vopred), izbová služba, internet, konferenčná miestnosť, TV salónik a bezplatné parkovanie. Vonkajší sladkovodný bazén, Krytý sladkovodný bazén (v zime vyhrievaný), telocvičňa, masáže *, sauna *, parný kúpeľ, tenisový kurt * a video herňa. (* za poplatok na mieste). Pre deti: vonkajší sladkovodný bazén, herňa, detské ihrisko, detské jedlá a po celý rok program aktivít, ktoré sú organizované animačným tímom.

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.
Raňajky, Reštaurácia, denne: 07:00-10:00.
Obed, Reštaurácia, denne: 12:30-14:30.
Večera, Reštaurácia, denne: 18:30-21:30.
Občerstvenie, denne: 10:30-12:00, 14:30-17:00, 22:00-00:00.
Mini bar.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Liehoviny; Likéry; Brandy, Bar, denne: 10:00-00:00.
Demetra reštaurácia ponúka raňajky, obedy a večere. Proino Kaviareň a Ayios Pool Bar ponúka občerstvenie a ľahké jedlá a nápoje po celý deň. K dispozícii je kompletný zábavný program pre dospelých aj deti, tematické večery, predstavenia, živá hudba a tanec.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Larnaca
  • Miesto podľa CK: Protaras

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Tsokkos Gardens Hotel ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 330 m

Všetky zájazdy do Tsokkos Gardens Hotel

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.