Termín:
22. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
10 (ut – št)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
polpenzia
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

4 hviezdičkový Tsokkos Protaras Beach Hotel sa nachádza vo výbornej lokalite v centrálnej časti mesta Protaras, len pár minút od najbližšej piesočnej pláže a zafírovo modrého stredozemného mora. V dosahu zábavných zariadení a nákupných centier mesta Protaras a Ayia Napa. Ide o veľký hotel, vhodný najmä pre páry a rodiny, s moderným zariadením.
Vzdialený od letiska LCA cca 65 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok.
Tsokkos Protaras Beach hotel má 194 vkusne zariadenej izieb, rozdelených na 4 poschodiach. Všetky izby majú klimatizáciu, telefón s priamou voľbou, rádio, SAT TV, mini chladničku (za príplatok), sušič vlasov a zariadený balkón.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, konferenčná miestnosť, 2 výťahy, služba neskorého check-outu, práčovňa a čistiareň, trezor *, telefónne a faxové služby, ISDN internetové služby, bezplatné parkovisko. veľký sladkovodný bazén obklopený exotickými palmami, TV salónik, telocvičňa, Masážna izba *, Sauna * Jacuzzi *, Tenisový kurt *, oblasť pre video hry. Detské aktivity a zariadenia vrátane detského bazénu, opatrovanie (potrebné oznámiť 24 hodín vopred, za poplatok), detský kútik a animácie. (* za poplatok)

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.
Raňajky, Reštaurácia, denne: 07:00-10:00.
Obed, Reštaurácia, denne: 12:30-14:30.
Večera, Reštaurácia, denne: 18:30-22:00.
Mini bar.
Občerstvenie, denne: 10:30-12:00, 14:30-17:00, 22:00-00:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Liehoviny; Džúsy; Brandy, Bar, denne: 10:00-00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Larnaca
  • Miesto podľa CK: Protaras

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Tsokkos Protaras Hotel
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 150 m

Všetky zájazdy do Tsokkos Protaras Hotel

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.


Tsokkos Protaras Beach ****

Číslo zájazdu: 770396
Cyprus, Cyprus - grécka časť, Protaras, Protaras