Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

  Tanzánia, Zanzibar, Pongwe

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

    Tanzánia, Zanzibar, Pongwe
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.

2 - 9: POBYT NA ZANZIBARE
Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

10: ODLET DO VIEDNE
Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.

11: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne v ranných hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

QR0184 VIEDEŇ DOHA 16:05 23:15
QR1487 DOHA ZANZIBAR 02:10 08:10

QR1488 ZANZIBAR DOHA 23:15 05:05
QR0183 DOHA VIEDEŇ 08:30 12:20

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Popis hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort 5*

POPIS: luxusný butik hotel s uvoľnenou africkou atmosférou obklopený nádhernou tropickou záhradou. Leží na východnom pobreží ostrova na jednej z najkrajších pláží sveta. Veľká lagúna s bielym pieskom lemovaná palmami vám ponúka úžasný relax, perfektný servis a africkú pohostinnosť.

VYBAVENIE: recepcia s nepretržitou prevádzkou, úschovňa batožiny, služba concierge, zmenáreň, možnosť rezervácie vstupeniek/výletov, čistiareň/práčovňa, denné upratovanie, spoločenská miestnosť s TV, obchody na mieste, obchod so suvenírmi, izbová služba, svadobný apartmán, opatrovanie detí za poplatok, Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

PLÁŽ: krásna pláž s jemným bielym pieskom lemujúca lagúnu priamo pri hoteli.

ZÁBAVA A ŠPORT: infinity bazén, 2 vodné kĺzačky, šnorchlovanie, kajaky, bicykle, za poplatok: potápanie, jazda na koni, výlety (Stone Town, za korením, Jozani NP, pozorovanie delfínov, safari), SPA - Tulia spa, masáže (rôzne druhy) pre jednotlivcov aj pre páry, wellness a skrášľovacie procedúry.

STRAVOVAVNIE: raňajky, za doplatok polpenzia alebo all inclusive (Á la carte, ľahké občerstvenie počas celého dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, voda, káva, čaj, minibar).

VYBAVENIE IZIEB: 16 bungalovov v modernom africkom štýle v nádhernej tropickej záhrade blízko pláže, všetky s terasou, niektoré aj s vlastnou záhradou, celková rozloha s terasou a záhradou až 310 m2. 10 Deluxe Garden Bungalow s výhľadom do záhrady (102 m2 obytnej plochy + 150 m2 záhrada), kúpeľňa, sprcha, klimatizácia, sedačka, moskytiéra, SAT TV, trezor, telefón, kávovar, minibar, Wi-Fi (zdarma), 5 Sea Front Luxury Villa (145 m2 obytnej plochy + 60 m2 záhrada), balkón s výhľadom na more, Royal Villa s jacuzzi (160 m2 obytnej plochy + 150 m2 záhrada).

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu s QATAR AIRWAYS na trase Viedeň – Zanzibar – Viedeň s prestupom v Dohe
  • stravu a nápoje na palube lietadla
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • 8 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
  • vstupné vízum do Tanzanie (50,- USD elektronicky vopred)
  • fakultatívne výlety a safari
  • pobytovú taxu 1,- USD/osoba/noc
  • cestovné poistenie *
Poznámka

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Termíny je možné lubovoľne predlžovať. Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR, cestovné poistenie, vstupné vízum a pobytovú taxu. Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.Pri hoteli TUI Blue Bahari platí detská cena 1.dieťa do 14 rokov.Pri hoteli Hilton Nungwi, The Residence platí detská cena pre 1.dieťa do 6 rokov. Pri hoteli Melia Zanzibar, White Sand Luxury Villas & Spa platí destká cena pre 1.dieťa do 4 rokov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Zanzibar, Pongwe
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 402
Dnes 8–14.30 h

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort
    Tanzánia, Zanzibar, Pongwe

Cena
3 953 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 402

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 953,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
114,18 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
78,76 €