UNGUJA LODGE

  Tanzánia, Zanzibar

UNGUJA LODGE

    Tanzánia, Zanzibar
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

POLOHA: Hotel je vzdálen 60 minut od letiště a nachází se na poklidném jihozápadním pobřeží ostrova na okraji malého korálového útesu, jen 20 minut jízdy od vesnice Kizimkazi, která je známá svým delfíním safari.

UBYTOVÁNÍ: 12 prostorných vil (7x Sea View s výhledem na moře, 3x Baobab v záhradě s vlastním bazénem a 2 rodinné domy také s vlastní terasou a výhledem na záliv Menai. V pokojích dále nájdete stropní ventilátor, kávovar / čajník, balkon nebo terasa, soukromou koupelnou se sprchou, fén, toaletní potřeby, trezor, balenou vodu, WiFi. Unguja Lodge má také své vlastní exkluzivní potápěčské centrum, hosté jsou zváni k prozkoumání nádherných a rozmanitých druhů Indického oceánu; Přestože je oblast Kizimkazi známá delfíny, můžete z verandy v určitých ročních obdobích zahlédnout také velryby. Mezi aktivity patří šnorchlování a potápění, výlety po vesnicích a pozorování delfínů;


VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce 24 hodin denně, trezor - bezpečnostní schránka na recepci, úschovna zavazadel, čistírna / prádelna, vyhrazené kuřácké prostory, zahrada, terasa, restaurace, bar, kavárna, barbecue grily, bazén. Holandští majitelé Ralph a Elies vytvořili tříchodové menu k večeři v restauraci. Hotel se nachází v blízkosti útesu, kde najdete hlavně tropické ryby, jako jsou kanic a skaláry. Existuje také několik fantastických potápěčských lokalit pro zkušené potápěče, kteří dokážou zvládnout silné proudy - ve srovnání s mnoha místy na severu, východě a západě ostrova jsou relativně neprozkoumané.

SPORT A ZÁBAVA: Unguja Lodge má nyní vlastní potápěčské centrum PADI, Unguja Divers. Vodní sporty, šnorchlování, potápění. Pláž - soukromá pláž se nachází do 100 m od vil.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Zanzibar
  • Miesto podľa CK: Zanzibar

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 308 738
Dnes 8–14.30 h

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

UNGUJA LODGE
    Tanzánia, Zanzibar

Cena
2 046 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 308 738

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 046,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
96,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
68,52 €