Unterkofler (TFN102)

  Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Gerlitzen, Ossiacher See, Treffen am Ossiacher See

Unterkofler (TFN102)

    Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Gerlitzen, Ossiacher See, Treffen am Ossiacher See
Číslo zájazdu: 1 251 782
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Unterkofler (TFN102)', 3-pokojový apartmán 88 m2 v 1. patře. Světlý interiér, jednoduše zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2 x 2 lůžky nad sebou. Malá kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, varná konvice, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, oddělené WC. Topení. Balkon, jihozápadní orientace. Balkonový nábytek. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka.

Popis

Apartmánový dům 'Unterkofler'. 5 apartmánů v domě. Ve čtvrti Töbring 2 km od centra Treffen, 7 km od centra Villach, 3 km od jezera. Společné: zahrada s louka k odpočinku. Stolní tenis, zahradní nábytek, gril, místo ke koupání, parkovací místo u domu. Obchod 500 m.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Dětská vysoká židlička
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Dětská postýlka (do 2 let) - 10.0 EUR za týden
  • Vratná kauce v hotovosti - 50.0 EUR paušál
  • Rekreační poplatek (for guests > 16 y.) - 2.0 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Korutánsko
  • Miesto podľa CK: Treffen

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 782
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Unterkofler (TFN102)
    Rakúsko, Korutánsko, Rakúske jazerá, Villach, Gerlitzen, Ossiacher See, Treffen am Ossiacher See

Cena od
62 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 782

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
367,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €