Vila Gilda

Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Vila Gilda

  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

vilka se 6 apartmány se nachází v klidné a zelené části Lignana Riviery a zhruba 350 m od pláže a centra, kde najdeme obchody, supermarkety, restaurace, pizzerie, bary a zmrzlinárny. Leží naproti malému přístavu Marina Uno.V blízkosti leží Riviera Park o rozloze 20.000 m2 zeleně s bazénem o velikosti 1300 m2, barem s občerstvením a společenskou zábavou

Ubytování

Typ C: apartmán pro 4-6 osob, 1.patro - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, malá kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa - k dispozici stolek, židle, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchovým koutem.Každý apartmán Sat TV,klimatizaci, pračku, nový nábytek, trezor - použití zdarma, 2 parkovací místa v zahradě.

Pobyt

7 nocí

Základná cena zahŕňa

  • za apartmán na 7 nocí
  • Ceny za apartmán

Základná cena nezahŕňa

  • vratná kauce:150,- EUR, povlečení : 1,- EUR/os/den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Benátsko
  • Miesto podľa CK: Lignano

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 272 589
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Vila Gilda
  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Cena od
68 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 272 589

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
268,70 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €