Vila Ibiza / Menorca

Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Vila Ibiza / Menorca

  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hezká a výhodně položená vila se 6 bytovými jednotkami 50m od pláže a nedaleko centra Lignana Riviery. Nacházi se ve velice klidné části. V blízkém okolí najdeme veškerou vybavenost - supermarkety, bary, restaurace, obchody a rozlehlý Riviera Park 20.000 m2 zeleně, s bazénem 1300 m2, barem s občerstvením a společenskou zábavou.

Ubytování

Typ A: apartmán pro 5 osob v přízemí- zadní část - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, zahrádka - k dispozici stolek, židle,lehátka k opalování.První patro - ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou, balkón.

Typ B:apartmán pro 5 osob v přízemí - obývací pokoj- jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa a zahrádka - k dispozici stolek, židle, lehátka k opalování, ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, koupelna se sprchou.

Typ C: apartmán pro 6 osob v prvním patře - obývací pokoj- jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa - k dispozici stolek, židle lehátko k opalování, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, každý pokoj má svůj balkón, koupelna se sprchou,společná zahrada.

Vybavení

každý apartmán má trezor - použití zdarma, pračku, TV se satelitním příjmem, klimatizaci, jedno parkovací místo v oplocené zahradě.

Pobyt

7 nocí

Základná cena zahŕňa

  • za apartmán na 7 nocí
  • Ceny za apartmán

Základná cena nezahŕňa

  • vratná kauce:150,- EUR, povlečení : 1,- EUR/os/den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Benátsko
  • Miesto podľa CK: Lignano

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 272 921
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Vila Ibiza / Menorca
  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Cena od
145 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 272 921

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
288,50 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €