VILLA DELLA REGINA

Taliansko, Valle d'Aosta, Gressoney-La-Trinitè, Monterosa Ski

VILLA DELLA REGINA

  Taliansko, Valle d'Aosta, Gressoney-La-Trinitè, Monterosa Ski
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rezidencia zariadená v horskom štýle, neďaleko lanovky Stafal. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, balkón s panoramatickým výhľadom. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút. C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynský kút.

Postieľka

na vyžiadanie, zdarma.

Parkování

v okolí.

Zviera

povolené, za 50 €/týždeň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdovky: 350 m lanovka Stafal. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 10 km Gressoney-Saint-Jean. Vzdialenosť od skibusu: Lyžiarske školy: pri vleku. Požičovňa lyží: pri vleku. Úschovňa lyží: pri vleku.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, denné a záverečné upratovanie (mimo kuchynský kút), posteľná bielizeň, uteráky.

Základná cena nezahŕňa

Nepovinné príplatky: prístelka 18 €/deň. Kaucia: 50 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Valle d'Aosta
  • Miesto podľa CK: Gressoney

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 038
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

VILLA DELLA REGINA
  Taliansko, Valle d'Aosta, Gressoney-La-Trinitè, Monterosa Ski

Cena od
269 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 038

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 076,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €