VIOZ

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Pejo, Pejo Fonti

VIOZ

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Pejo, Pejo Fonti
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komplex tvorení hlavnou budovou (hotelové izby), depandanciou (apartmány, wellness), a menšia Biata (pár izieb), ktorá je vzdialená od hotela cca 800 m. Súčasťou komplexu je pekné wellness so saunou a tureckými kúpeľami. Hotel sa nachádza na krásnom a pokojnom mieste malebnej dedinky Pejo Fonti oba 500 m od Termálnych kúpeľov Pejo.

Ubytovanie

apartmámy - štandardne vybavené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT. hotel - dvojlôžkové izby s prístelkou (Classic), dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (Comfort a Akcia Rodina). Classic (17 m2) dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor. Comfort (23 m2) dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+Wc, fén, T/SAT, trezor, balkón. dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (pre 2 deti max. 11 rokov, Akcia Rodina) SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, balkón. B3 (max 3 osoby) spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom. B4 (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom a dvomi lôžkami (môže byť poschodová posteľ), denná miestnosť s kuchynským kútom. C5 (max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, balkón. C6 (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvojlôžkom a dvomi lôžkami (môže byť poschodová posteľ), denná miestnosť s kuchysnkým kútom.

Postieľka

pre dieťa do 2 rokov, viď cenník.

Stravovanie

raňajky formou švédkseho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet, dezert.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, Wi-fi, miniklub, detské ihrisko, detský kútik, fitness. Wellness: sauna, turecké kúpele, Kneippova cesta.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

300 m Pejo.

Zviera

nepovolené v hoteli, povolené ibam alé v apartmánoch, na vyžiadanie, za poplatok.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 300 m zjazdové trate Pejo, 4 km lyžiarsky vlek Biancaneve. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 4 km trate Cogolo di Pejo. Vzdialenosť od skibusu: 300 m. Lyžiarske školy: 300 m. Požičovňa lyží: 300 m. Úschovňa lyží: v hoteli/rezidencií, verejné pri kabínovej lanovke Pejo 3000, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • Hotel V cene za osobu je zahrnuté: ubyotvanie s polpenziou, vstup do wellness. Apartmány: V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií (kúrenei do 21°C), posteľná bielizeň.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba od 12 rokov/noc.
Nepovinné príplatky: záverečné upratovanie (ak nie je apartmán uprataný) 50 €/B3/4, 100 €/C5/6. Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Pejo
  • Miesto podľa CK: Pejo Fonti

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 006
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

VIOZ
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Pejo, Pejo Fonti

Cena od
192 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 006

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
658,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €