Wellness Hotel Apollo

  Slovinsko, Jadranské pobrežie, Obalno-kraška, Portorož

Wellness Hotel Apollo

    Slovinsko, Jadranské pobrežie, Obalno-kraška, Portorož
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Hotel Apollo situovaný v miernom svahu neďaleko hlavnej promenády v centre Portoroža bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2014. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí obľubujú aktívny oddych a zdravý životný štýl. Hotel je moderne zariadený v autentickom mediteránskom štýle, každé poschodie je inšpirované príbehom typickej mediteránskej rastliny – bazalka, tymian, oregano, levanduľa, majorán..., celý hotel vrátane izieb je nefajčiarsky.

VYBAVENIE: hotelová reštaurácia, klienti majú k dispozícií sieť LifeClass reštaurácií, kaviarne, cukrárne, bary s orientáciou na zdravú mediteránsku stravu s miestnymi prírodnými produktami, a diétne princípy ayurvédy a tiež širokú gastronomickú ponuku v zariadeniach na pláži. Wi-Fi internet zadarmo v hoteli aj mimo hotela, zmenáreň, úschova batožiny, baby-sitting, pranie a žehlenie bielizne, denná tlač, izbová služba, rent-a-car, kongresové centrum, parkovisko a garáž za poplatok, kasíno Riviéra.

UBYTOVANIE: priestranné pohodlne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, klimatizáciu, trezor, LCD-TV, rádio, mini bar, telefón, Wi-fi.

2-lôžkové izby s balkónom s výhľadom do parku alebo na more,

1-lôžkové izby s balkónom s výhľadom do parku alebo na more,

rodinné izby 2+1 (prístelka) s balkónom s výhľadom do parku alebo na more,

rodinné izby 2+2 (prístelky) s balkónom s výhľadom do parku alebo na more.

STRAVOVANIE: raňajky formou bohatých bufetových stolov v hotelovej reštaurácii, večere v niektorej z LifeClass reštaurácii, večery slovinskej a mediateránskej kuchyne, privítací prípitok.

ŠPORT, ZÁBAVA, WELLNESS: hostia môžu využívať bazénový a termálny LifeClass komplex - vnútorné bazény s termálnou vodou pochádzajúcou z prehistorického mora, bazény s vyhrievanou morskou vodou, vonkajšie bazény s termálnou vodou, vodné trysky, protiprúdy, chrliče, exkluzívna pláž Medúza s ležadlami, slnečníkmi (za poplatok) a kulinárskou ponukou, fitnes centrum, vodný aerobik, cyklistické a pešie vychádzky so sprievodcom, ranná gymnastika, rozprávková joga pre deti. WELLNESS služby, procedúry, masáže a programy - Shaki-Ajurveda centrum, Talasso centrum, Wai Thai centrum, beauty centrum, liečebné a fyzioterapeutické centrum, saunový park so 7 saunami, služby na pláži Meduza za poplatok. Športové aktivity v okolí – tenis, stolný tenis, rybačka, windsurfing, veslovanie, cyklistika, potápanie, mini golf, tandemové zoskoky, pešie túry, výuka plávania, výlety do okolia. Podložku na jogu a loptu si môžete zapožičať zdarma v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Intermedial, IČ: 36713864. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Obalno-kraška
  • Miesto podľa CK: Portorož

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 276 267
dnes zatvorené

Nezáväzná objednávka

Wellness Hotel Apollo
    Slovinsko, Jadranské pobrežie, Obalno-kraška, Portorož

Cena
494 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 276 267

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
493,50 €
príplatok za domáce zviera
0
140,00 €
príplatok za detskú postieľku
0
35,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €