WELLNESS HOTEL RENOSPOND - Rekreační pobyt - Proseč u Skuteče

Česko, Východné Čechy, Proseč u Skuteče

WELLNESS HOTEL RENOSPOND - Rekreační pobyt - Proseč u Skuteče

  Česko, Východné Čechy, Proseč u Skuteče
Číslo zájazdu: 1 243 282
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Tato lokalita je bohatá na kulturní památky a přírodní krásy – např. pískovcové útvary Toulovcovy maštale. Okolí hotelu nabízí i mnoho značených turistických a cyklo tras, a to nejen pro zdatné turisty, ale i pro klidné procházky v nádherné přírodě. V hotelu nabízíme příjemnou restauraci s klasickou českou i mezinárodní kuchyní, která je vyhlášená v našem okolí díky domácí a kvalitní přípravě. Hosté mohou využít hotelovou terasu ke grill-párty nebo po dohodě s vedením k rožnění selat a vepřových kýt.

Ubytování

V jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu přes Wi-Fi. Ubytování také ve dvou dvoulůžkových propojených pokojích s jedním sociálním zařízením a připojením k internetu přes Wi-Fi. Některé pokoje mají balkon. K dispozici je i bezbariérový pokoj s vlastním sociálním zařízením.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Základná cena zahŕňa

 • Rekreační pobyt

Cena na osobu / noc se snídaní.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Základná cena nezahŕňa

 • Rekreační poplatek
 • Pobyt se psem
 • Příplatek za dětskou postýlku
 • Večeře dospělý
 • Večeře dítě do 12 let
 • Snídaně pro dítě do 3 let (povinný příplatek)
 • Příplatek za TV na pokoji
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Východné Čechy
 • Miesto podľa CK: Proseč u Skuteče

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 243 282
Dnes 8–14.30 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

WELLNESS HOTEL RENOSPOND - Rekreační pobyt - Proseč u Skuteče
  Česko, Východné Čechy, Proseč u Skuteče

Cena
68 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 243 282

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
68,40 €
povinný příplatek za snídaně - dítě do 3 let
0
7,80 €
příplatek za dětskou postýlku
0
12,00 €
příplatek za přistýlku
0
44,40 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €