Zeavola

  Thajsko, Phi Phi, ostrov Phi Phi

Zeavola

    Thajsko, Phi Phi, ostrov Phi Phi
Pôvodná cena
2 096 EUR/os

Cena
1 702 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 212 006
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Poloha: Hotel Zeavola je bezesporu nejkvalitnější hotel na ostrově Phi Phi, nachází se v severní části ostrova. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Transfer z mezinárodního letiště na Phuketu trvá cca 90 minut jídzy lodí.

Vybavení: Recepce, restaurace s thajskou a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, lázně, masáže kosmetika, prádelna, směnárna, obchůdek, internet, trezor u recepce.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, DVD a CD přehrávač, připojení k internetu, telefon, minibar, varná konvice balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek obědy a večeře.

Pláž: Písčitá u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, vodní sporty na pláži.

Program pobytového zájezdu:
1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - ostrov Phuket.
2.den - přílet na ostrov Phuket, příjezd na ostrov Phi Phi, transfer do hotelu, ubytování. Volný program
3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
Předposlední den: Snídaně, volno volný program, příjezd na ostrov Phuket, transfer na letiště, odlet z Phuketu do Prahy (Vídně)
Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.
Odlety do Thajska každý den, na libovolný počet nocí!!!

Základná cena zahŕňa

  • zpáteční letenku na ostrov Phuket, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základná cena nezahŕňa

  • Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby. Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Palma Travel TravelCentrum, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Phi Phi
  • Miesto podľa CK: ostrov Phi Phi

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 212 006
dnes zatvorené

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Zeavola
    Thajsko, Phi Phi, ostrov Phi Phi

Pôvodná cena
2 096 EUR/os

Cena
1 702 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 212 006

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 702,00 €
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
718,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 10 dní - osoba
2
21,00 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 10 dní
0
44,00 €