Podmienky akcie garancie snehu

V takmer 300 ubytovacích kapacitách Vám ponúkame možnosť zrušiť zájazd bez akýchkoľvek stornopoplatkov. Stornovať môžete v prípade, že v lyžiarskom stredisku, pod ktoré sa táto Vami zvolená ubytovacia kapacita radí, nebude k "rozhodujúcemu dňu" reálny predpoklad pre prevádzku minimálne 50% dĺžky jeho zjazdových tratí.


(Reálny predpoklad pre prevádzku je posudzovaný podľa aktuálnej klimatickej situácie alebo na základe vyhlásenia prevádzkovateľa príslušných prepravných zariadení a zjazdových tratí).


"Rozhodujúcim dňom" sa rozumie prvý deň platnosti skipasu zahrnutého v cene zájazdu, alebo pri zájazdoch bez skipasu, druhý deň pobytu.


Ponuka sa vzťahuje k zimným zájazdom s posledným dňom pobytu najneskôr 22. decembra 2017 a ďalej k jarným zájazdom s prvým dňom pobytu 24. marca 2018 a neskôr.

Garancia snehu sa nevzťahuje na zájazdy v "ľadovcových" talianskych strediskách  Cervinia/Zermatt, Tonale/Ponte di Legno a Val Senales/Schnalstal s posledným dňom pobytu do 2. decembra 2017 a po 2. apríli 2018 .


Zrušenie zájazdu bez stornopoplatkov v rámci "garancie snehu" je možné najneskôr 3 dni pred prvým dňom pobytu.


Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej ubytovacej jednotky (apartmánu, či izby).