Eurovíkendy

Eurovíkendy - skrátené pobyty a cesty za poznaním. Vyberte si zájazd so sprievodcom alebo využite svoj voľný čas podľa seba. Eurovíkendy predstavujú výhodný spôsob ako poznávať známe metropoly, ich jedinečnú kultúru, bohatú históriu i miestnu gastronómiu. Spestrite si svoj život a poďte s nami spoznávať svet.


Eurovíkendy

Objavte najkrajšie mestá Európy i ďalších krajín. Prezrite si pamiatky, ochutnajte dobroty v reštauráciách, naplánujte si zážitky. Skrátené eurovíkendové pobyty nie sú náročné na dovolenku, a predsa môžete spoznať to najlepšie zo slávnych miest.

Najobľúbenejšie eurovíkendy

Chcete poradiť, kam sa vydať? Vieme, ktoré mestá lákajú najviac. Jednotkou eurovíkendov je romantická romantický Paríž. V závese sú ďalšie európske metropoly, ktoré písali dejiny a majú čo ponúknuť. Skúste Londýn, Rím, Amsterdam, Brusel, Kodaň, Varšavu alebo Budapešť.

Veľmi obľúbené sú aj ďalšie mestá naprieč Európou. Najviac asi umelecká Barcelona. Ďalšie tipy na eurovíkendy, ktoré ocenili tisíce cestovateľov: Miláno, Neapol, Benátky, Edinburgh, Liverpool, Porto, Valencia, Lyon, Zürich, Mníchov, Salzburg, Krakov a ďalšie.

Ako cieľ "eurovíkendu" si môžete zvoliť i vzdialenejšie mestá ako Moskvu alebo dokonca mimo euroregión Istanbul a Dubaj. Typ a charakter pobytu sú stále rovnaké.