Kúpele, wellness a relaxačné pobyty

Hľadáte miesto, kde vás budú hýčkať a kde zažijete príjemné chvíle odpočinku? Vyberte si u nás niektorý z kúpeľných, wellness, regeneračných alebo relaxačných pobytov. Privítajú vás kvalitné strediská a služby nielen na Slovensku, ale aj v ďalších európskych krajinách. Pre tých z vás, ktorí nemôžu ísť na dlhšiu dovolenku, ponúkame víkendové a skrátené pobyty.


Kúpele, wellness a relaxačné pobyty

Zaslúžite si oddych od každodenného zhonu? Áno. Spojte dovolenku s kúpeľnými procedúrami a wellness službami. Vypnite, relaxujte a podporte zdravie. Široká ponuka kúpeľov, wellness a relaxačných pobytov čaká na vás.

Najobľúbenejšie kúpeľné a wellness pobyty

Chcete poradiť, kam sa vydať? Vieme, ktoré regióny s liečivými procedúrami lákajú najviac. Jednotkou slovenských výletníkov je Maďarsko. Slávne termálne kúpele majú povesť po celom svete. Najviac ich je na západe krajiny, dobre dostupnom po diaľnici.

Slávne maďarské termálne kúpele sú Bükfürdő, Sárvár, Kehidakustány, Zalakaros, Harkány, Budapešť, Eger a Gyula.

Ďalší cieľ bez jazykovej bariéry je Česko od Františkových Lázní cez Mariánské Lázně, Janské Lázně, Poděbrady, Třeboň až po Luhačovice. Blahodarné účinky majú tiež kúpele pod Alpami v Rakúsku alebo Slovinsku.