Poznávacie zájazdy

Vydajte sa s nami za poznaním. Objavujte nové a zažite nezabudnuteľné okamihy. Pre vás, ktorí máte túžbu spoznávať iné kultúry, obyvateľov cudzích krajín, dávnu históriu aj jedinečné prírodné krásy, máme pripravenú širokú ponuku poznávacích zájazdov. S nami môžete ísť do celého sveta.


Poznávacie zájazdy

Spoznajte najkrajšie miesta Európy i ďalších krajín a častí sveta. Prezrite si pamiatky, ochutnajte dobroty v reštauráciách, naplánujte si zážitky. Poznávacie zájazdy sú ideálna možnosť, ako cestovať, vzdelávať sa a spoznávať nové miesta.

Najobľúbenejšie poznávacie zájazdy

Chcete poradiť, kam sa vydať? Vieme, ktoré krajiny a mestá lákajú najviac. Ťahákom poznávačiek sú dve európske krajiny, ktoré stoja za to precestovať. Francúzsko a Taliansko. Prezrite si slávne mestá oboch krajín, hlavne Paríž, Lyon, Rím, Benátky a iné.

Ďalšie zážitky čakajú vo Veľkej Británii a Španielsku. Záujem znovu stojí na najslávnejších mestách Londýne, Edinburghu, Madride, Barcelone a ďalších. Vydajte sa po stopách Harryho Pottera, alebo si dajte paellu pri tónoch flamenca.

Ktoré krajiny ešte stoja za pozornosť? Vyskúšajte hrdé Portugalsko, svojrázne Rusko, luxusné Švajčiarsko, rovinaté Holandsko, hornaté Rakúsko alebo členité Nórsko. Obľúbené sú aj bližšie či vzdialenejšie krajiny Orientu a Maghrebu ako Maroko, Egypt, Izrael a Spojené arabské emiráty.