Dovolenka Primorsko, Bulharsko

Kľudná a cenovo veľmi dostupná dovolenka na vás čaká v Bulharsku. Vyskúšajte letovisko Primorsko, ktoré si Slováci obľúbili pre príjemné prostredie, veľké piesočnaté pláže a rodinnú atmosféru. V Primorsku nájdete české turistické centrum a reštaurácie vás privítajú slovenským alebo českým jedálnym lístkom. Dovolenka v Primorsku je ideálnym riešením pre rodiny.

136 zájazdov | Radiť podľa:  Odporúčanie

Primorsko

  • štát: Bulharsko
  • mena: 1 bulharský lev
  • časový rozdiel oproti Slovenskej republike: +1 hodina

Jedným z najobľúbenejších cieľov slovenských turistov v Bulharsku je letovisko Primorsko. Leží v južnej časti pobrežia Čierneho mora 50 kilometrov juhovýchodne od Burgasu. Mesto je plné ubytovacích kapacít, ktoré rýchlo pribúdajú. Výhodou je blízkosť mora. Primorsko má dve veľké pláže, severnú a južnú. So slovenskými a českými turistami sa v letovisku výrazne počíta, preto sa tu prakticky dohovoríte slovensky a väčšina textov aj jedálnych lístkov je preložená do češtiny alebo slovenčiny.

Dovolenka Primorsko

Vydajte sa za slnkom na bulharské pobrežie Čierneho mora. Nájdete tu všetko zázemie pre príjemnú rodinnú i partnerskú dovolenku. Vďaka letnej slovenskej a českej komunite sa výborne dohovoríte a nájdete nových priateľov. Počasie na pobreží Čierneho mora je príjemné od konca júna do septembra. Hlavne pre deti je v Primorsku v prevádzke veľký aquapark. Letovisko je ideálne pre večerné prechádzky. Vyberať môžete z luxusných hotelov i tradičných penziónov. Dovolenka v Primorsku je cenovo dostupná pre celú rodinu.

More, hotely, atmosféra

Primorsko ponúka návštevníkom dve priestorné piesočné pláže okolo polostrova so staršou časťou mesta. Severná a južná pláž sú plné ležadiel a slnečníkov, v prevádzke sú samozrejme bary. Nechýbajú ani vodné športy, tobogan (južná pláž) a občerstvenie. Vstup do mora je veľmi pozvoľný a ideálny pre rodiny s deťmi.

Obľúbené bulharské letovisko sa dynamicky rozrastá. Typické penzióny zo skorších turistických dôb hľadajte v centre mesta, naopak na okrajoch rýchlo rastú moderné hotely aj domy s apartmánmi. Súčasťou hotelov sú bazény, rôzne ponúkané služby aj all inclusive forma stravovania.

Južné pobrežie Čierneho mora v Bulharsku so zelenými kopcami za chrbtom je prostredie s kúzelnou a pokojnou atmosférou. Centrá letovísk, akým je i Primorsko, sú v hlavnej sezóne veľmi rušné, ale každý si mimo nich nájde aj pokojné miesto pre odpočinok. V lete v Primorsku stretnete mnoho našich turistov.

Najzaujímavejšie miesta

Okrem centra Primorska a prechádzok v letovisku sa vydajte na atraktívne výlety po okolí. Zaujímavý je celodenný peší výlet cez kopčeky na sever do prírodnej rezervácie k rieke Ropotamo. Výlety autobusom sa z Primorska dajú robiť na sever i na juh, napríklad do historického Sozopolu. Pešo, autobusom i loďou sa dá pozrieť niekoľko kilometrov na juh do Kitenu.

Len last minute
Poukaz COVID Poukaz COVID
Zadaný kód nie je platným poukazom COVID.
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na cene nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravovanie Stravovanie
Dĺžka zájazdu Dĺžka zájazdu
Úroveň hotela Úroveň hotela
Typ zájazdu Typ zájazdu
Vzdialenosť od pláže Vzdialenosť od pláže
Priamo pri pláži Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdialenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájazdu Číslo zájazdu
Akcia Akcia
Obsahuje text Obsahuje text

Krajina:

Zrušiť

Oblasť:

Zrušiť

Typ ponuky:

Doprava:

Stravovanie:

Dĺžka zájazdu:

Úroveň hotela:

Typ zájazdu:

Kdy vyrazit: