Dovolenka Primorsko, Bulharsko

Kľudná a cenovo veľmi dostupná dovolenka na vás čaká v Bulharsku. Vyskúšajte letovisko Primorsko, ktoré si Slováci obľúbili pre príjemné prostredie, veľké piesočnaté pláže a rodinnú atmosféru. V Primorsku nájdete české turistické centrum a reštaurácie vás privítajú slovenským alebo českým jedálnym lístkom. Dovolenka v Primorsku je ideálnym riešením pre rodiny.

165 zájazdov | Radiť podľa:  Odporúčanie

Primorsko

  • štát: Bulharsko
  • mena: 1 bulharský lev
  • časový rozdiel oproti Slovenskej republike: +1 hodina

Jedným z najobľúbenejších cieľov slovenských turistov v Bulharsku je letovisko Primorsko. Leží v južnej časti pobrežia Čierneho mora 50 kilometrov juhovýchodne od Burgasu. Mesto je plné ubytovacích kapacít, ktoré rýchlo pribúdajú. Výhodou je blízkosť mora. Primorsko má dve veľké pláže, severnú a južnú. So slovenskými a českými turistami sa v letovisku výrazne počíta, preto sa tu prakticky dohovoríte slovensky a väčšina textov aj jedálnych lístkov je preložená do češtiny alebo slovenčiny.

Dovolenka Primorsko

Vydajte sa za slnkom na bulharské pobrežie Čierneho mora. Nájdete tu všetko zázemie pre príjemnú rodinnú i partnerskú dovolenku. Vďaka letnej slovenskej a českej komunite sa výborne dohovoríte a nájdete nových priateľov. Počasie na pobreží Čierneho mora je príjemné od konca júna do septembra. Hlavne pre deti je v Primorsku v prevádzke veľký aquapark. Letovisko je ideálne pre večerné prechádzky. Vyberať môžete z luxusných hotelov i tradičných penziónov. Dovolenka v Primorsku je cenovo dostupná pre celú rodinu.

More, hotely, atmosféra

Primorsko ponúka návštevníkom dve priestorné piesočné pláže okolo polostrova so staršou časťou mesta. Severná a južná pláž sú plné ležadiel a slnečníkov, v prevádzke sú samozrejme bary. Nechýbajú ani vodné športy, tobogan (južná pláž) a občerstvenie. Vstup do mora je veľmi pozvoľný a ideálny pre rodiny s deťmi.

Obľúbené bulharské letovisko sa dynamicky rozrastá. Typické penzióny zo skorších turistických dôb hľadajte v centre mesta, naopak na okrajoch rýchlo rastú moderné hotely aj domy s apartmánmi. Súčasťou hotelov sú bazény, rôzne ponúkané služby aj all inclusive forma stravovania.

Južné pobrežie Čierneho mora v Bulharsku so zelenými kopcami za chrbtom je prostredie s kúzelnou a pokojnou atmosférou. Centrá letovísk, akým je i Primorsko, sú v hlavnej sezóne veľmi rušné, ale každý si mimo nich nájde aj pokojné miesto pre odpočinok. V lete v Primorsku stretnete mnoho našich turistov.

Najzaujímavejšie miesta

Okrem centra Primorska a prechádzok v letovisku sa vydajte na atraktívne výlety po okolí. Zaujímavý je celodenný peší výlet cez kopčeky na sever do prírodnej rezervácie k rieke Ropotamo. Výlety autobusom sa z Primorska dajú robiť na sever i na juh, napríklad do historického Sozopolu. Pešo, autobusom i loďou sa dá pozrieť niekoľko kilometrov na juh do Kitenu.

Len last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na cene nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravovanie Stravovanie
Dĺžka zájazdu Dĺžka zájazdu
Úroveň hotela Úroveň hotela
Typ zájazdu Typ zájazdu
Vzdialenosť od pláže Vzdialenosť od pláže
Priamo pri pláži Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdialenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájazdu Číslo zájazdu
Akcia Akcia
Obsahuje text Obsahuje text

Krajina:

Zrušiť

Oblasť:

Zrušiť

Typ ponuky:

Doprava:

Stravovanie:

Dĺžka zájazdu:

Úroveň hotela:

Typ zájazdu:

Kdy vyrazit: