8 NAJ! Exotické miesta snov

Pozrite sa s nami na najkrajšie miesta našej planéty a nechajte sa inšpirovať pre svoju dovolenku. Budeme vašimi sprievodcami na ďalekých cestách za zážitkami, odpočinkom a spoznávaním.

Maledivy

Súostrovie Maledivy je možno najkrajšie miesto našej planéty. Maximálna čistota, exotická príroda a krištálové lagúny tvoria tropický svet farieb. Preskúmajte podmorský život, koralové rybky, murény, menšie druhy žralokov, manty, chobotnice, korytnačky, raje či barakudy. Nielen atoly Kandooma, Cocoa, Kudarah a Ihuru vám vyrazia dych. Pozrite si ponuku zájazdov na Maledivy.

Maledivy

Thajsko

Najkrajšie miesta juhovýchodnej Ázie hľadajte v Thajsku. Čaká na vás priezračné more, biele pláže a výborná kuchyňa. Dovolenka v Thajsku je recept na neopakovateľné zážitky. Krajina úsmevov si získa srdce každého milovníka cestovania. Vynikajú letoviská Pattaya, Ko Samui a Phuket. Pozrite si vhodné zájazdy do Thajska.

Thajsko

Maurícius

Ostrovná perla Indického oceánu sa volá Maurícius. Pokiaľ hľadáte luxusnú dovolenku so zážitkami na celý život, Maurícius je ideálnou voľbou. Ostrov obklopený korálmi ponúka priezračnú vodu, zeleň pralesov, krátery a vodopády. Najlepšími letoviskami v domovine poštovného Modrého Maurícia sú Belle Mare, Grand Baie, Le Morne, Flic en Flac a Trou d'Eau Douce. Pozrite si zájazdy na Maurícius.

Mauricius

Dominikánska republika

Dominikánska republika ponúka na výber to najlepšie z exotickej dovolenky v Karibiku. Obdivujte snehobiele pláže lemované alejami paliem a tyrkysovo modrú čistú morskú vodu. Najlepšie destinácie sa volajú Punta Cana, Santo Domingo, La Romana a Bayhibe. Nenechajte si ujsť výber zájazdov do Dominikánskej republiky.

Dominikánská republika

Srí Lanka

Srí Lanka leží na severe Indického oceánu. Západné pobrežie ostrova lemujú široké pláže s hnedým pieskom a malými vlnami. Smerom na juh sa objavujú plytčiny a piesok je svetlejší. Bežné sú háje paliem a plantáže. Srí Lanka vás okúzli. Medzi najkrajšie pláže patrí Unawatuna, Mirissa, Tangalla, Nilaveli. Pozrite si najlepšie zájazdy na Srí Lanku.

Srí Lanka

Kuba

Dovolenka na Kube sa pohraje so všetkými vašimi zmyslami. Vôňa cigár, chuť kubánského rumu, šumenie mora, staré autá a svojrázny ruch. Jednoducho atmosféra, akú inde nenájdete. Najvyhľadávanejšie kubánské destinácie sú Varadero, Matanzas, Cayo Coco a hlavné mesto Havana. Pozrite si ponuku zájazdov na Kubu.

Kuba

Tanzánia - Zanzibar

Zanzibar je jedným z najkrajších afrických ostrovov. Milovníci odpočinku si prídu na svoje vďaka kvalite pláží, prehriatemu Indickému oceánu s vhodnými podmienkami pre potápanie a šnorchlovanie a taktiež špičkovému servisu miestnych hotelových komplexov. Slávne sú plantáže s korením, hlavne klinčekom a škoricou. Doporučujeme letoviská Nungwi, Pwani Mchangani a Jambiani. Splňte si sen zájazdom na Zanzibar.

Zanzibar

Mexiko

Atraktívnou tropickou destináciou strednej Ameriky je Mexiko. Krajina preslávená svojou vynikajúcou kuchyňou, nádhernými plážami s bielym pieskom a množstvom ojedinelých prírodných krás a starovekých pamiatok. Poteší vás zázemie hotelov a atmosféra pobrežia. Ozdobou sú letoviská Cancún, Mayská riviéra a Playa del Carmen. Vyberte si vysnený zájazd do Mexika.

Mexiko