O nás

Naša história - pár slov o tom, ako sme sa rozrastali

Jún 2005

Zahájili sme našu činnosť v cestovnom ruchu a začali sme naše služby ponúkať pod názvom Agentúra Zájazdy.sk, spol. s. r. o. so sídlom v Senici a na internetovej adrese www.zajazdy.sk.

Jún 2007

O dva roky neskôr sme svoje služby rozšírili prostredníctvom novo otvorenej pobočky v Bratislave.

Jún 2010

Prichádzame so zmenou loga a firemnou identitou. Naše internetové adresy sa nemenia a v platnosti zostáva už zavedená adresa www.zajazdy.sk.

November 2016

Skracujeme. Od 21.11.2016 sme Zájazdy.sk, spol. s r.o.

Roky 2017, 2018

Redesign webu, nové technológie a každoročný rast o desiatky percent.

Rok 2019

Stále rastieme a máme za sebou rekordný rok! Plány do budúcnosti máme skutočne veľké.

Január 2020

Prichádzame s novým logom spoločnosti, novým a lepším webom a chystáme sa na ďalší rok plný rastu...

COVID!!!

Tak toto nikto z nás nečakal... Namiesto radosti prišla tvrdá rana. Obrovská neistota a strach o to, či to vôbec ako firma ustojíme. Po vyhlásení núdzového stavu a zákazu cestovania bolo rozhodnuté. Museli sme začať rýchlo konať. S ťažkým srdcom sme sa rozlúčili s mnohými z našich kolegov. Zatvorili sme naše pobočky a len sme čakali a dúfali, že ten zlý sen čoskoro skončí.

Reštart 2022, 2023

Po takmer dvoch rokoch útlmu, neistoty a úsporného režimu sa vraciame späť. Nezačíname však od nuly, ako pred rokmi. Rýchlo sa k nám vracajú ako zákazníci, tak zamestnanci. A už zase rastieme! :-) Nájdete nás v Senci, na adrese Šafárikova 202/85.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom, zamestnancom aj obchodným partnerom a tešíme sa na množstvo radosti, ktorú cestovanie prináša.