Lyžovanie - zimná dovolenka

Lyžovanie je nádherný šport. Mnohých láka rýchle jazdenie po bielych svahoch s azúrovým nebom nad hlavou. A potom príjemne unavený odpočívať v kúpeľoch. Čo viac si môže nadšený milovník zimných športov priať. My vám môžeme pomôcť, aby sa z prianí a predstáv stala skutočnosť. Lyžiarske zájazdy, ktoré ponúkame, sú veľmi rôznorodé a obsahujú ponuku do krajín, ako je Rakúsko, Taliansko, Francúzsko, Česká republika, Slovensko a iné európske zimné destinácie.

Lyžovanie Taliansko (231)

Taliansko má pre svojich lyžiarov a nadšencov zimných športov pripravené slnečné dni, strediská pre kvalitné lyžovanie a vynikajúcu národnú kuchyňu. Vďaka tomu je Taliansko označované ako lyžiarsky raj a teší sa stále väčšiemu záujmu turistov z celého sveta. Bonusom pre slovenských lyžiarov a snowboardistov je dobrá cenová a dopravná dostupnosť.

Lyžovanie Francúzsko (12)

Lyžovanie vo Francúzsku, to sú stovky kilometrov vzájomne prepojených zjazdoviek. Miestne lyžiarske strediská patria k tomu najlepšiemu, čo si môže milovník zjazdu, snowboardingu, bežkovania a ďalších zimných športov priať.

Lyžovanie Švajčiarsko (9)

Švajčiarsko je lyžiarskou destináciou, ktorá má každému čo ponúknuť. Vynikajúce služby, nádherné zjazdovky všetkých kategórií, snowparky, freerides, najmodernejšie dopravné zariadenia, detské parky atď. Vysoká kvalita lyžiarskych stredísk a rovnako kvalitné služby ubytovania premenia vašu dovolenku na výnimočný zážitok.

Lyžovanie Nemecko (4)

Nemecké lyžiarske strediská sú výborne dopravne a časove dostupné. Prežijete v nich nádhernú rodinnú dovolenku a zároveň navštívite najznámejšie miesta hosťujúce každý rok svetové poháre.

Lyžovanie Rakúsko (154)

Lyžovanie v Rakúsku je pre mnohých slovenských lyžiarov najobľúbenejšiou voľbou ako stráviť zimnú dovolenku. A právom. Dostatok snehu a ponuka zjazdoviek všetkých obtiažností, moderné lanovky a vleky, rodinná atmosféra a pohostinnosť miestnych ľudí – to je istota úžasne strávenej dovolenky. Vďaka blízkej vzdialenosti môžete mať v Rakúsku aj skrátený pobyt alebo iba predĺžený víkend.

Lyžovanie Slovensko (66)

Slovensko patrí tiež k obľúbeným cieľom zimnej dovolenky. Lyžovanie v Tatrách a menších lyžiarskych strediskách je v súčasnej dobe vďaka neustálej modernizácii zrovnateľné s ponukou služieb v ostatných európskych krajinách.

Lyžovanie Česko (94)

Máte radi lyžovanie, ale nechcete za snehom jazdiť ďaleko? České hory tiež ponúkajú kvalitne vybavené lyžiarske strediská. Väčšina z nich je zaistená umelým zasnežovaním. Lyžovanie v Čechách je vďaka nižším cenám dostupné pre každého a je ideálne pre rodinnú zimnú dovolenku.

Lyžovanie Slovinsko (23)

Slovinsko ako cieľ lyžovania chtivých nadšencov? Možno vás prekvapí svojou ponukou zjazdoviek, ktoré sú vhodné pre náročných aj rekreačných lyžiarov. Lyžiarske strediská tu nie sú tak veľké ako v ostatných európskych krajinách. Môžete tu ale prežiť rovnako kvalitnú zimnú dovolenku, naviac spestrenú relaxom v miestnych termálnych kúpeľoch.

Lyžovanie Alpy

Alpy sú pohorím, ktoré sa rozprestiera v dĺžke 1200 kilometrov. Tiahnu sa od Francúzska, cez Švajčiarsko, Taliansko, Rakúsko až po Slovinsko. Možnosti lyžovania sú takmer neobmedzené a všetky alpské krajiny majú pre svojich návštevníkov pripravené kvalitné zázemie pre zimné športy a pobyty na horách.

Rakúske Alpy

Alpy tvoria z dvoch tretín povrch celého Rakúska. Nájdeme tu hneď osem stredísk ležiacich na ľadovci, vďaka ktorým je možné prevádzkovať zimné športy po celý rok.

Talianske Alpy

Severná časť talianskych Álp patrí kvôli veľkému množstvu snehových zrážok k lyžiarskym destináciám číslo jedna. Slnečné počasie, dostatok snehu a moderné areály sú lákadlom pre zimnú rodinnú dovolenku aj extrémnych športovcov.

Francúzske Alpy

Francúzske Alpy, vzhľadom k svojej vysokej priemernej nadmorskej výške, zaisťujú dostatok snehovej nádielky. Tunajšie strediská sú absolútnou špičkou, čo sa týka rozsiahlosti a prepojenia zjazdoviek a taktiež ponuky adrenalínových zážitkov.