Dovolenka Benátsko, Taliansko

Typ ponuky: štandardná ponuka
1 623 zájazdov | Radiť podľa:  Odporúčanie

Benátsko

  • štát: Taliansko 
  • mena: 1 € (euro)
  • časový rozdiel oproti Slovenskej republike: žiadny

Ak dávate prednosť pozemnej doprave za morom a slnkom, Benátsko je v rámci Talianska najdostupnejšia voľba. Ak sa na diaľniciach pošťastí, pri mori môžete byť zo Slovenskej republiky už za 7 hodín! Riviéra pri najsevernejšom pobreží Jadranského mora láka mnohých strediskami, z ktorých najväčšie Caorle a Bibione sú notoricky známe. Susedný región Friuli-Venezia Giulia ponúka ďalšie významné letovisko Grado.

Dovolenka Benátsko

Benátsko každoročne obsadzuje veľké množstvo slovenských turistov vďaka malej vzdialenosti z našej krajiny. Na pobreží sú veľmi priestranné piesočnaté pláže so všetkými službami. Ak sa nechcete vydať po diaľniciach individuálne autom, v ponuke je veľké množstvo zájazdov autobusom. Ubytovanie je na severe Talianska cenovo prijateľné a dominujú tu klasické apartmány s kuchynkami. Počasie je ideálne od polovice júna do septembra. Prítomnosť mora a vzdialenej južnej hradby talianskych Dolomitov zaisťujú slnečné horúce podnebie počas leta. Dovolenka v Benátsku sú radovánky pri mori pre celú rodinu za rozumné peniaze.

More, hotely, atmosféra

Na turistov v oblasti Benátska čakajú obrovské piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora. Dovolenka na severnom pobreží Jadranského mora je ideálna pre celé rodiny s deťmi. Taliani dbajú, aby boli u pláží dostupné všetky potrebné služby. Vedeli ste, že šírka pláže dosahuje v Bibione až 230 metrov a v Caorle dokonca 260 metrov?

Pobrežná riviéra okolo Bibione a Caorle ponúka nespočetné množstvo ubytovacích kapacít. Prevládajú apartmánové domy, ale nájdete tu podľa svojej chuti aj kvalitné hotely s bazénmi a ďalšími službami. Turisti sa stravujú najčastejšie formou raňajok a polpenzie, all inclusive program je skôr výnimočný.

Atmosféra letovísk na pobreží Jadranského mora v Benátsku je veľmi živá, založená na vodných radovánkach a večernej zábave v reštauráciách, kluboch alebo pri hudobnom programe. Na dovolenke tu stretnete mnoho našich turistov, ďalej Čechov, Rakúšanov a Nemcov. Miestne služby sa starajú o zábavu prichádzajúcich návštevníkov.

Najzaujímavejšie miesta

Benátsko je so svojou pobrežnou riviérou pri Jadranskom mori atraktívnym cieľom dovolenky. Jednotlivé letoviská na seba nadväzujú. Najväčšie a najznámejšie sú Bibione a Caorle. Prednosť ale môžete dať aj menším strediskám, z ktorých odporúčame Lido di Jesolo, Cavallino, Altanea, Duna Verde a Eraclea Mare. V susednom regióne Friuli-Venezia Giulia stojí za zváženie malebné letovisko Grado.

Tipy na výlety

Určite nevynechajte výlet do Benátok. Ak vám počas pobytu nevadí veľký celodenný výlet, navštívte nádherné jazero Lago di Garda (cca 200 km), historickú Bolognu (cca 210 km) alebo jeden z najmenších štátov San Maríno (cca 280 km). 

Len last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na cene nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravovanie Stravovanie
Dĺžka zájazdu Dĺžka zájazdu
Úroveň hotela Úroveň hotela
Typ zájazdu Typ zájazdu
Vzdialenosť od pláže Vzdialenosť od pláže
Priamo pri pláži Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdialenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájazdu Číslo zájazdu
Akcia Akcia
Obsahuje text Obsahuje text

Krajina:

Zrušiť

Oblasť:

Zrušiť

Typ ponuky:

Zrušiť

Doprava:

Stravovanie:

Dĺžka zájazdu:

Úroveň hotela:

Typ zájazdu:

Kdy vyrazit: