Dovolenka Slnečné pobrežie, Bulharsko

Najviac hotelov, kvalitných služieb pre turistov a najznámejšiu pláž v Bulharsku hľadajte na Slnečnom pobreží. Významné letovisko leží asi 35 kilometrov severne od Burgasu, v okolí mestečka Nesebar. Je dlhé 8 kilometrov a veľmi dobre prepojené autobusmi. Dovolenka na Slnečnom pobreží prináša skvelé zážitky pri mori za rozumnú cenu.

 - 
285 zájazdov | Radiť podľa:  Odporúčanie

Slnečné pobrežie

  • štát: Bulharsko
  • mena: 1 bulharský lev
  • časový rozdiel oproti Slovenskej republike: +1 hodina

Najväčšie bulharské letovisko sa volá Slnečné pobrežie a jedná sa o obrovskú promenádu hotelov s priestrannou 6 kilometrov dlhou plážou. Hľadajte ho 30 kilometrov severne od Burgasu. Služby hotelov sú doplnené početnými obchodmi a reštauráciami, konajú sa tu dokonca hudobné festivaly. Slnečné pobrežie je dobrý východiskový bod pre výlety. V rámci Bulharska sa na vás teší najlepšie zázemie pre deti.

Dovolenka Slnečné pobrežie

Príjemná dovolenka na vás čaká na Slnečnom pobreží pri Čiernom mori. Rozľahlý 6 kilometrov dlhý rezort pozdĺž pláže disponuje najlepšími a najširšími službami v Bulharsku. Najviac reštaurácií, barov, obchodov hľadajte na Slnečnom pobreží. Počasie je príjemne letné od konca júna do septembra. Dovolenka na Slnečnom pobreží je bránou k vodným radovánkam pri Čiernom mori. Na Slnečné pobrežie nadväzujú ďalšie letoviská Nesebar a Svätý Vlas.

More, hotely, atmosféra

Pláž je najväčšou prednosťou Slnečného pobrežia. Jedná sa o pláž veľmi priestrannú, piesočnú a vybavenú všetkými potrebnými službami. Je dlhá najmenej 6 kilometrov. Pozvoľný vstup do mora ocenia najmä rodiny s deťmi. Môžete vyskúšať aj kvalitné pláže neďalekých letovísk Nesebaru a Svätého Vlasu. Bohatá je ponuka vodných športov.

Slnečné pobrežie je ubytovacia dominanta Bulharska. Veľa hotelov všetkých kategórií leží v niekoľkých radoch pri veľkej krásnej piesočnatej pláži. Staršie hotely sú modernizované a v ich okolí rastú nové. Veľká časť z nich disponuje vnútornými aj vonkajšími bazénmi a ponúka mnoho služieb. Hotely na Slnečnom pobreží sú zárukou kvality.

Atmosféra Slnečného pobrežia je rýdzo prímorská a veľmi živá. Letovisko je počas sezóny naplnené mnohými turistami nielen zo strednej a východnej Európy. Pre vyznávačov večerného života je otvorených veľa barov, klubov a diskoték. Konajú sa tu dokonca festivaly. Rodiny s deťmi ocenia zábavné služby a vodné radovánky.

Najzaujímavejšie miesta

Slnečné pobrežie je jedinečným východiskovým bodom pre organizovanie výletov všetkými smermi po pevnine a prípadne i po mori. Za návštevu stoja susedné letoviská Nesebar a Svätý Vlas. Cez Slnečné pobrežie jazdia všetky autobusy z Varny do Burgasu a späť, vydať sa teda môžete do akéhokoľvek strediska na pobreží (na sever do Obzoru, na juh do Pomorie, Burgasu, alebo až historického Sozopolu).

Len last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na cene nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravovanie Stravovanie
Dĺžka zájazdu Dĺžka zájazdu
Úroveň hotela Úroveň hotela
Typ zájazdu Typ zájazdu
Vzdialenosť od pláže Vzdialenosť od pláže
Priamo pri pláži Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdialenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájazdu Číslo zájazdu
Akcia Akcia
Obsahuje text Obsahuje text

Krajina:

Zrušiť

Oblasť:

Zrušiť

Typ ponuky:

Doprava:

Stravovanie:

Dĺžka zájazdu:

Úroveň hotela:

Zrušiť

Typ zájazdu:

Kdy vyrazit: