Lyžovanie Val di Fassa e Carezza, Taliansko

Tradičná talianska lyžiarska pohostinnosť a pohoda sa nachádza v dlhom údolí Val di Fassa. Prestížne je napojenie lokality na populárnu Sella Rondu s ďalšími okolitými strediskami svetového formátu ako Val Gardena / Alpe di Siusi, Arabba / MarmoladaAlta Badia. Mimoriadna je ponuka voľných terénov k freeride lyžovaniu a trás pre bežkárov. Prednosťou je aj moderná infraštruktúra, ktorá sa rozširuje každý rok.

Zjazdovky

27 km91 km8 km
Celková dĺžka: 126 km
Celk. prevýšenie: 1 625 m
Zasnežovaných: 80 %
Nočné lyžovanie: Áno
Free ride: Áno
Snowpark: Áno
Vhodné pre rodiny: Áno
Detský park: Áno
Sánkarská dráha: Áno

Lanovky

16
26
12
Najvyšší bod lanovky: 2 945 m n. m.
Najnižší bod lanovky: 1 320 m n. m.
Celková kapacita: 82 100 osôb / h

Trasy autom

Trasy autom

Lyžovanie Trentino - Alto Adige

Region Trentino – Alto Adige leží na pomedzí Rakúska a Talianska, kde sa historicky miešali dve kultúry, temperamentná talianska a precízna germánska. Celý región sa bežne označuje ako Južné Tirolsko. Fantastická je kuchyňa. Odporúčame prejsť si ponuku najlepších stredísk Val di Fiemme, Folgaria / Lavarone, Marilleva Folgarida, Paganella, Kronplatz / Plan de Corones, Val di Fassa a ďalších.

Najobľúbenejšie lyžiarske strediská

Lyžovanie Taliansko

Jedny z najlepších lyžiarskych terénov v Európe? Talianske alpské hrebene od francúzskych hraníc cez centrálne Dolomity až po slovinské hranice. Najpopulárnejšie sú regióny a oblasti Trentino - Alto Adige, Paganella, Dolomiti Superski a Sella Ronda. Posledné talianske zvyšky ľadovcov sú Marmolada, Passo Stelvio, Presena a Val Senales.

Najobľúbenejšie lyžiarske regióny